Technická analýza Bitcoinu (11.3.): Čaká nás dlhodobý triangel?

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk

Technická analýza BTC

Bitcoin rešpektoval lokálne maximum na hladine 57,400$, ktoré sa nachádza tesne pod ATH. Teraz je načase sledovať potenciálne targety pod trhovou cenou. Podpory sa nachádzajú na hladine 52,000$ a 48,000$. Vývoj ceny od ATH naznačuje, že sa cena môže vyvíjať aj v dlhodobom triangli a ak naozaj je posledné maximum dlhodobé, cena môže konsolidovať aj do konca marca. Samozrejme ak ide o krátkodobé maximum, tento scenár nie je reálny. Dôležité bude preto sledovať, kde nastane lokálne minimum. Cena sa momentálne nachádza na krátkodobom supporte rastúceho legu a ak nebude udržaný ide o prvý signál, že maximum môže byť dlhodobé. Následne budeme hľadať 123 bottom formation na podporných úrovniach.

Zdroj: Kryptonovinky.sk

Leave a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.